Snídejte šampaňské

Sice pomalu, ale určitě jednou to jaro přijde, určitě!! A to bude ta správná chvíle pro procházky a potulování po venku. Jedním z míst, kam se můžete vypravit, je kopec mezi Smíchovem a Radlicemi. Je to zajímavá vilová čtvrť, ze Smíchova se sem dostanete přes park Santoška, kolem letohrádku Bertramka. A když potom půjdete kolem hřbitova na Malvazinkách, Xaveriovou ulicí, a budete už uchození, možná vám bodne zastávka v malé cukrárně se zahrádkou Snídejte šampaňské. Už jen kvůli tomu šampaňskému (snad ho mají v nabídce). Šéfuje jí Aňa Gaislerové. Interiér svými malůvkami vyzdobil Max Velčovský.

Cukrárna je roztomilé, útulné místečko (jinak, než místečko se tomu ani říct nedá, kapacita jsou 4 stoly+ venkovní posezení), vyzdobené jarními čerstvými květinkami. Nejčastěji tu potkáte maminky s dětmi, ale podle vinného lístku pochopíte, že to není pouze dětský koutek;-) Jestli vám občasná přítomnost pištících dítek nevadí, určitě se sem vydejte. Nabídka dortů, (alko/nealko)pití je zajímavá, najdou se tu i neobvyklé zákusky.  Majitelka na svém letáčku dokonce vybízí k pořádání oslav (dětských/dospěláckých)!!!  Vybavenost tohohle podniku je, vzhledem k jeho titěrnosti, velmi sympatická.

Jen vyražte! Doma jsme seděli už příliš dlouho :-)!!!

Advertisements

4 Responses to Snídejte šampaňské

 1. HonzaM. napsal:

  Cukrárna už není to co bývala, když zde šéfovala paní Geislerová s manželem. Za nových majitelů už zde není tak příjemná a pohodová atmosféra…

  • Agata napsal:

   Aha, no kydž sem tam byla naposledy já, lítako tak kolem dokola plno dětí, atmosféra byla trochu bouřlivější , ale jinak to bylo fajn. A co se tam změnilo, že už to není co bývalo??

 2. Jesus napsal:

  Návštěvu nedoporučuji, noví majitelé nemají vkus a necitlivě zasáhli do interiéru podniku. Co se týče vřelosti nového personálu, také bych byl zdrženlivý v superlativech. Zkrátka spojovat toto místo s Annou Geislerovou už není na místě, protože atmosféra se zde skutečně změnila…

  • Agata napsal:

   No vidíte, tak já měla štěstí a ještě jsem návštěvu stihla za zlatých časů tohohle podniku. Inu je škoda, že posnídat šampaňské už nebude tak příjemné.
   Nezbývá než si ho kouvit v obchodě a vychutnat na trásce při západu slunce!!!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: